עברית   |   English  
חדשות  > בר מצווה מרגשת בבית שגריר בריטניה
 

האירוע המרגש והיוקרתי, התקיים בחצר ביתו של השגריר הבריטי בישראל, בהשתתפותם של השגריר הבריטי, מת'יו גולד, צוות השגרירות, ושורה של אנשי עסקים, נכבדים וידידי המוסד, לצד ילדי הפנימייה. 

ביום רביעי האחרון הפך ביתו האישי של שגריר בריטניה בישראל את ייעודו ורגעי הדיפלומטיה השגרתיים הפכו באחת למעין התוועדות חמימה וחסידית לרגל שמחת בר המצווה לילדי אור שמחה מכפר חב"ד.

האווירה הביתית הביאה את השגריר להתרגשות אישית אותה הוא תיאר באופן הבא "ישנם אירועים שאני לא שמח להשתתף , יש אירועים שאני לא שמח בהם אבל אני חייב להראות כאילו אני שמח, הערב אני עומד כאן נרגש ושמח מעמקי ליבי לראות את הילדים מכפר חב"ד ואת פועלה של פנימיית 'אור שמחה'. "זהו יום חג ושמחה משפחתית אישית של כולנו" אמרו מנהלי פנימיית 'אור שמחה' בכפר חב"ד הרב זאב סלאווין והרב יוסף יצחק קליין.

הרב ישראל מאיר לאו, הרב הראשי לישראל לשעבר, ידיד קרוב של 'אור שמחה' שיתף גם הוא את הילדים והקהל ברגעים אישיים וציין בפניהם כי פרשת 'שלח' היא גם פרשת השבוע שחל בו בר המצוה שלו.

הרב זאב סלאוין מנכ"ל המוסד ברך את השגריר ואת בעלי חברת 'עורב' ר' אברהם סילבר ומר שמואל מלמן - שפרסו את חסותם על האירוע המכובד.

מקהלת ילדי 'אור שמחה' והכנר החסידי דניאל אהביאל הנעימו לאורחים את הערב  וסחפה את הקהל לריקודים חסידיים עם חתני בר המצווה .

בסיום קבלו האורחים שי מיוחד פרי יצירתם של תלמידי הפנימייה.